czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraNapisz kartkę i spraw uśmiech drugiej osobie

Napisz kartkę i spraw uśmiech drugiej osobie

Do soboty, 9 grudnia, trwa ogólnopolska akcja „Sercem Pisane”, która polega na wypełnianiu kartek i podarowaniu ich kolejnym osobom w celu wywołania uśmiechu. Finał projektu odbędzie się także w Zielonej Górze.

To już czwarta edycja ogólnopolskiej akcji „Sercem Pisane”. Uczestnicy wypełniają kartki, które później przekazywane są grupie docelowej. Świąteczne życzenia można wypisać na zakupionych lub samodzielnie wykonanych kartkach o wymiarach A4 lub A5. Celem akcji jest sprawienie uśmiechu osobie obdarowywanej kartką.

Po wypełnieniu kartki należy dostarczyć ją do siedziby Fundacji „Możesz Inaczej”. Można to zrobić osobiście lub wysłać pocztą na adres: ul. Władysława IV 10, Zielona Góra. Finał akcji odbędzie się właśnie tam w sobotę, 9 grudnia.

W tamtym roku organizatorom udało zebrać się prawie 800 kartek, w tej edycji liczą na poprawienie wyniku. Kartki zostaną wręczone grupie docelowej na dwa sposoby – będzie można zrobić to osobiście lub przekazać kartkę przez zespół „Sercem Pisane” w naszym mieście. Kartki zebrane w Zielonej Górze zostaną dostarczone do osób znajdujących się w partnerskich lokalnych miejscach m.in. w galerii Focus Mall czy bibliotece Norwida.

Przygotowując kartkę, należy pamiętać, aby na stronie tytułowej zamieścić nazwę konta projektu „Sercem Pisane” na Instagramie – @sercempisane.zg. Organizatorzy akcji nie mają wymogów dotyczących wyglądu kartki, lecz nie mogą się na niej znaleźć przekazy niecenzuralne lub mowa nienawiści.

W razie dodatkowych pytań można skontaktować się z zespołem „Sercem Pisane” w naszym mieście za pośrednictwem maila: sercempisane.zg@gmail.com lub na Instagramie (@sercempisane.zg).


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
7.4 ° C
7.4 °
7.4 °
64 %
3.5kmh
4 %
czw.
10 °
pt.
13 °
sob.
11 °
niedz.
13 °
pon.
12 °

NAJPOPULARNIEJSZE