czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólBieg przełajowy w Mirocinie Dolnym

Bieg przełajowy w Mirocinie Dolnym

Kolejny raz klub Auto –Moto Kożuchów organizuje „Bieg Przełajowy MX”. Zawodnicy będą mieli do pokonania 9,5 km.

Bieg  jak co roku odbędzie się na dystansie ok. 9,5km po terenach leśnych i części toru motocrossowego Mirocin Dolny. Teren równy z niewielkimi wzniesieniami na trasie toru. Przy deszczowej pogodzie na niektórych odcinkach może być ślisko i miękko, ale trasa nie należy do trudnych i wymagających nadzwyczajnych umiejętności.

Start zaplanowano na godz. 14:00, baza – tor motocrossowy przy drodze Kożuchów – Mirocin Dolny. Zapisać można się osobiście 15 października 2022 r. w biurze zawodów – najpóźniej 15 min przed startem. Opłata startowa wynosi 35 zł. Po biegu na uczestników czekać będzie ciepły posiłek i gorące napoje. Jest to szósta edycja biegu.

W przypadku osób, które do dnia Imprezy nie ukończyły 18 roku życia, wymagane jest posiadanie pozwolenia na udział w zawodach podpisanego przez rodziców lub prawnych opiekunów: „Oświadczenia Rodzica lub Opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w zajęciach rekreacyjno-sportowych” z podpisem rodzica bądź opiekuna prawnego, wyrażającego zgodę na udział w Biegu osoby niepełnoletniej i biorącego za nią odpowiedzialność. Oświadczenie takie należy złożyć w dniu 15.10.2022r. w Biurze Zawodów.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie umiarkowane
13.9 ° C
13.9 °
13.4 °
98 %
2.6kmh
55 %
czw.
24 °
pt.
31 °
sob.
22 °
niedz.
25 °
pon.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE