czwartek, 8 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościNowa SólHandlarze narkotyków zatrzymani

Handlarze narkotyków zatrzymani

Nowosolscy kryminalni doprowadzili do zatrzymania siedmiu mężczyzn podejrzanych o posiadanie i sprzedaż znacznych ilości narkotyków. Wszyscy usłyszeli zarzuty, grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Nowosolscy kryminalni dzięki skutecznym działaniom operacyjnym doprowadzili do zatrzymania siedmiu mężczyzn podejrzanych o posiadanie i sprzedaż znacznych ilości narkotyków. Wszyscy usłyszeli zarzuty, a sąd wobec pięciu z nich zastosował tymczasowy areszt. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy powiatu nowosolskiego w wieku od 18 do 28 lat. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1,5 kilograma marihuany, amfetaminę, kokainę i 17 tysięcy złotych w gotówce.

Dalsze działania operacyjne prowadzone wraz z funkcjonariuszami z Gorzowa Wielkopolskiego, spowodowały kolejne zatrzymanie. Na jednej z legnickich ulic zatrzymany został mężczyzna, który zaopatrywał w narkotyki osoby z Nowej Soli. 30-letni mieszkaniec Legnicy posiadał znaczną ilość marihuany.

Od marca do października wprowadził do obrotu co najmniej 4 kg tego narkotyku, którego wartość wynosi 112 tysięcy złotych, a także kokainę o wartości 2 tysięcy złotych. W wyniku przeszukania jego mieszkania ujawniono kolejne środki odurzające oraz 150 tysięcy złotych, które mogą pochodzić z ich sprzedaży. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za wprowadzenie ich do obrotu do 12 lat pozbawienia wolności.

fot. Lubuska Policja


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
0.5 ° C
2.2 °
-0 °
88 %
3kmh
100 %
czw.
3 °
pt.
3 °
sob.
2 °
niedz.
-0 °
pon.
-1 °

NAJPOPULARNIEJSZE