niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościNowa SólInauguracja roku na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Inauguracja roku na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

14 października miała miejsce już 16. inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowej Soli.

Nowosolski Uniwersytet Trzeciego Wieku jest placówką kulturalno – oświatową oferującą osobom starszym atrakcyjne zajęcia z różnych dziedzin, dające możliwość zagospodarowania wolnego czasu i utrzymania aktywności życiowej. Stowarzyszenie działa od 21.02.2007 r.

Gości piątkowej uroczystości powitała Ludmiła Rudziakowicz, Prezeska UTW w Nowej Soli, która życzyła słuchaczom UTW zdrowia i sił do dalszej aktywności.- Życzę wszystkim seniorom, abyście po przejściu na emeryturę, zaczęli od nowa żyć – mówiła.

Każda inauguracja nowego roku akademickiego to święto. To doskonała okazja, aby podziękować za to, co robicie, za współpracę z samorządem województwa. Za to, że się doskonale wpisujecie w naszą politykę senioralną – mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak.

Wadim Tyszkiewicz – senator RP pogratulował prezes UTW pogody ducha i zaangażowania. – Przekazuje pani dobre fluidy wszystkim studentom. Gratuluję wszystkim państwu aktywności. Nie lata świadczą o wieku, tylko pogoda ducha. Będąc aktywnym przedłużamy życie, a chodzi o to, by to życie przeżyć radośnie. Cieszę się, że przez te wszystkie lata państwo wytrwali i wytrwale działacie.

W uroczystości wzięli udział także:  Iwona Brzozowska – Starosta Nowosolski, wiceprezydent Nowej Soli Karina Jarosz oraz Petreczko Andrzej – Przewodniczący Rady Miejskiej Nowa Sól.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
słabe opady śniegu
-2.8 ° C
-2.3 °
-3.3 °
94 %
5.6kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-2 °
wt.
-0 °
śr.
2 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE