poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólKolejna zbiórka dla chorych dzieci

Kolejna zbiórka dla chorych dzieci

Policjanci z Nowej Soli kolejny raz zorganizowali zbiórkę zabawek dla dzieci chorych na nowotwory.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli na czele ze swoim szefem – nadkomisarz Izabelą Cul wspólnie z funkcjonariuszami Służby Więziennej z Krzywańca oraz Eweliną Wawrzyńczyk z fundacji „Niezawodni” i Dyrektorem Domu Kultury w Nowym Miasteczku – Grzegorzem Zwaryczem wykazali się wspaniałą inicjatywą organizując zbiórkę materiałów szkolnych i zabawek dla chorych dzieci.

Akcja przyniosła wymierne efekty, czyli kartony i worki pełne przyborów szkolnych i zabawek. Wszystko to dla najmłodszych pacjentów, aby chociaż przez chwilę zapomnieli o chorobie, a na ich twarzach zagościł uśmiech, bo jak zaznaczyli, nie ma nic piękniejszego niż widok uśmiechniętego dziecka.

19 czerwca mundurowi pojechali do Wrocławia, gdzie wszystkie zabawki przekazali dla Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Bezinteresowność i chęć niesienia pomocy innym to cechy, którymi kolejny raz wykazali się nowosolscy stróże prawa. Tym gestem pokazali, że nie tylko podczas służby wykazują się chęcią niesienia pomocy innym, ale także w czasie wolnym nie są obojętni na ludzką krzywdę.

Życzymy wszystkim pacjentom wrocławskiego szpitala onkologicznego szybkiego powrotu do zdrowia i samych radosnych chwil.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie umiarkowane
14.4 ° C
14.4 °
12.2 °
91 %
0.9kmh
79 %
pon.
25 °
wt.
25 °
śr.
28 °
czw.
31 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE