czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólPolicjanci pamiętają o małych pacjentach

Policjanci pamiętają o małych pacjentach

Nowosolscy policjanci w kolejny raz zorganizowali zbiórkę zabawek dla dzieci ze szpitala onkologicznego we Wrocławiu. Akcja przyniosła wymierne efekty, czyli kartony i worki pełne przyborów szkolnych i zabawek.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli wspólnie z funkcjonariuszami Służby Więziennej z Krzywańca oraz wolontariuszką Eweliną Wawrzyńczyk i Dyrektorem Domu Kultury w Nowym Miasteczku Grzegorzem Zwaryczem wykazali się wspaniałą inicjatywą organizując zbiórkę materiałów szkolnych i zabawek dla dzieci z wrocławskiego szpitala onkologicznego. Mundurowi chcą, by dzieci przebywające w szpitalu choć przez chwilę zapomniały o codziennych zmaganiach z chorobą, a na ich buziach – pojawił się uśmiech.

Fot. KPP Nowa Sól

Kolorowanki, zeszyty, kredki, mazaki i innego rodzaju przybory szkolne we wtorek (31 maja) zostały przekazane chorym maluchom ze szpitala onkologicznego we Wrocławiu, aby umilić im świętowanie Dnia Dziecka. Tym gestem mundurowi pokazali, że nie tylko podczas służby wykazują się chęcią niesienia pomocy innym, ale także w czasie wolnym nie są obojętni na ludzką krzywdę. To nie pierwszy raz kiedy policjanci z Nowej Soli udzielają się dobroczynnie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
bezchmurnie
17.2 ° C
17.2 °
15.5 °
86 %
2.3kmh
2 %
czw.
27 °
pt.
29 °
sob.
30 °
niedz.
31 °
pon.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE