środa, 8 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryŚwięto Geoparku w Gminie Trzebiel

Święto Geoparku w Gminie Trzebiel

Święto Geoparku odbędzie się w dniach 10-12 czerwca 2022. Będą atrakcje dla dzieci, muzyka na żywo i sportowa rywalizacja.

10 czerwca w piątek, o godzinie 16:30 na boisku orlik w Trzebielu rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzebiel. W sobotę natomiast o godz, 11:00 na orliku rozpocznie się Turniej Piłki Siatkowej. W ramach święta parku przewidziano również atrakcje dla dzieci: dmuchańce, warsztaty z tworzenia witraży, będą także stoiska służb mundurowych policji i straży granicznej. Występy artystyczne i koncerty odbędą się na Placu przy Urzędzie Gminy Trzebiel.

Powitanie gości zaplanowano na godzinę 13:00. Następnie będzie blok artystyczny, mieszkańcy będą mogli podziwiać występy dzieci z przedszkola oraz ze szkół podstawowych. Na 15:00 zaplanowano pokaz sekcji muzycznych, w programie także balonowy świat – animacje dla dzieci oraz pokaz zumby. O 19:10 koncert the best of Depeche Mode, a o godz. 20:20 występ zespołu Las Melinas. Na zakończenie zabawa taneczna z Dj-em Sento, która rozpocznie się o godz. 22:00.

W niedzielę od 7:30 na akwenie Bliźniaki trwać będą otwarte zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
bezchmurnie
-4.4 ° C
-3.4 °
-4.4 °
87 %
2.1kmh
0 %
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
3 °
sob.
5 °
niedz.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE