czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościNowa SólPolicjant z Nowej Soli przyjął rodzinę z Ukrainy

Policjant z Nowej Soli przyjął rodzinę z Ukrainy

Wielu mieszkańców Ukrainy w obliczu wojny przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca. Sierżant Igor Ziętal dał schronienie ukraińskiej rodzinie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli nie tylko zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom, ale również pomagają innym. Systematycznie włączają się w akcje charytatywne organizowane dla osób chorych i potrzebujących. Organizują zbiórki pomocowe dla chorych dzieci oraz osób bezdomnych. Funkcjonariusze nie pozostają też obojętni na los matek i dzieci, które ucierpiały w wyniku konfliktu zbrojnego, oferując im pomoc.

Funkcjonariusz Igor Ziętal na co dzień czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu nowosolskiego służąc w ogniwie patrolowo- interwencyjnym nowosolskiej jednostki, jest także przewodnikiem psa służbowego, który wabi się Liga. Policjant wspólnie z kolegami z jednostki oprócz dbania o bezpieczeństwo mieszkańców, dba również o bezpieczeństwo obywateli Ukrainy, którzy uciekając przed wojną przyjeżdżają do naszego kraju. Wszystko po to, aby także oni poczuli się w Polsce bezpiecznie i choć na chwilę zapomnieli o trudnej sytuacji.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
7.2 ° C
7.8 °
6.6 °
80 %
3.4kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
13 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE