piątek, 27 stycznia, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryPoszukiwania zaginionego mężczyzny zakończone sukcesem

Poszukiwania zaginionego mężczyzny zakończone sukcesem

Policjanci z lubskiego komisariatu przeczesywali ulice, lasy oraz dworce za zaginionym mężczyzną. Na szczęście w ciągu dwóch godzin został odnaleziony przez policjantów i trafił pod specjalistyczną opiekę medyczną.

W środę (14 września) do lubskiego komisariatu wpłynęło zgłoszenie od zaniepokojonej rodziny, która zgłosiła zaginięcie schorowanego mężczyzny, który wyszedł z domu wcześnie rano, nie mówiąc nic nikomu. Mężczyzna miał mieć wcześniej myśli samobójcze, a najbliżsi nie mogli się z nim skontaktować. W jednostce został ogłoszony alarm.

Policjanci pełniący służbę, a także ci, którzy w tym dniu mieli wolne, zaangażowali się w działania. Rozpoczęła się akcja poszukiwawcza. Funkcjonariusze sprawdzali miejsca, w których mógł znajdować się zaginiony, okoliczne sklepy, stacje paliw, a także dworce autobusowe. Przeczesywano tereny leśne, miejscowość, w której mieszkał i pobliskie drogi dojazdowe. Mundurowi sprawdzali również, czy osobie o podanych personaliach udzielano pomocy medycznej.

Działania zakończyły się szczęśliwie. Dzięki dobrej koordynacji działań i szybkiej reakcji na zgłoszenie, po niespełna dwóch godzinach policjanci odnaleźli mężczyznę całego i zdrowego w lesie. Później został on przekazany pod specjalistyczną opiekę medyczną. Tego typu zgłoszenia, gdzie zagrożone jest życie ludzkie, są sprawą priorytetową. Policjanci zawsze bardzo poważnie je traktują i angażują się w najwyższym stopniu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
-0.8 ° C
-0.6 °
-1.1 °
94 %
2.2kmh
100 %
pt.
1 °
sob.
0 °
niedz.
-0 °
pon.
3 °
wt.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE