niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraSezon rowerowy zbliża się wielkimi krokami!

Sezon rowerowy zbliża się wielkimi krokami!

Zapowiedź sezonu rowerowego w Zielonej Górze wzbudza ogromne zainteresowanie wśród miłośników dwóch kółek. W miarę topnienia śniegu i pojawiania się cieplejszych dni, coraz bardziej odczuwamy nadchodzącą wiosnę, a to oznacza, że zbliża się czas, aby przygotować swoje rowery do aktywności na świeżym powietrzu.

Już niedługo, dokładnie 24 marca, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla rowerzystów z Zielonej Góry i okolic. Organizatorzy imprezy zapowiadają rozpoczęcie sezonu rowerowego wraz z inauguracją treningów do Rowerowej Stolicy Polski 2024. W tym dniu około południa rozpocznie się rowerowa zabawa, która z pewnością przyciągnie licznych pasjonatów tego sportu.

Głównym punktem programu będzie przejażdżka po nowo otwartej ścieżce, łączącej Zieloną Górę z Nową Solą. To doskonała okazja, by odkurzyć swoje rowery i przygotować je do działania przed sezonem. Wydarzenie zapowiada się jako niezwykle atrakcyjne dla wszystkich miłośników dwóch kółek, niezależnie od poziomu zaawansowania czy wieku. Bez wątpienia będzie to doskonała okazja do integracji, aktywności na świeżym powietrzu oraz promowania zdrowego stylu życia.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu wydarzenia oraz program imprezy zostaną podane na początku marca, więc warto śledzić komunikaty i przygotować się do udziału w tej wyjątkowej zabawie. Wszyscy entuzjaści dwóch kółek z pewnością z niecierpliwością oczekują na dzień, gdy będą mogli ponownie wyruszyć na rowerowe wycieczki.

Wszyscy, którzy chcą rozpocząć sezon wraz z innymi zielonogórskimi miłośnikami rowerów, mogą wybrać się właśnie na nowo otwartą ścieżkę i cieszyć się wiosennym słońcem.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
11.7 ° C
11.7 °
11.2 °
89 %
2kmh
99 %
niedz.
21 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
24 °
czw.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE