poniedziałek, 27 marca, 2023
Strona głównaWiadomościŚwiebodzinDanuta Urbańska ze Świebodzina w The Voice Senior!

Danuta Urbańska ze Świebodzina w The Voice Senior!

The Voice Senior to program w formacie talent show, mający na celu wyłonienia utalentowanych seniorów z całej Polski. W jednym z ostatnich odcinków wystąpiła Lubuszanka, pochodząca ze Świebodzina.

Kim jest kobieta?

Pani Danuta Urbańska jest 65-latką z tytułem inżyniera, której pasją jest malowanie i śpiewanie. Kobieta jest aktywnie żyjącą osobą i emanuje pozytywną energią.

Jurorzy popełnili błąd?

Lubuszanka na przesłuchaniu w ciemno (tak nazywa się pierwszy etap programu) zaśpiewała utwór Grażyny Łobaszewskiej „Powiedz, że, powiedz jak”. Jurorzy (Alicja Majewska, Witold Paszt, Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski) oniemieli. Choć występ pani Danuty był trafiony od początku do końca, to żaden z jurorów nie podjął się odwrócenia swojego fotela.

Po rozmowie z uczestniczką, padła propozycja, by ta, wykonała jeszcze jeden utwór. Padło na „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Pani Danuta zaśpiewała go w duecie z Piotrem Cugowskim. Studio po występie okryło się owacjami i szeroko pojętym zachwytem osobą Pani Danuty. Jurorzy sprawiali wrażenie żałujących swojej decyzji. Lubuszanka zapewniła, że spróbuje sił w kolejnej edycji The Voice Senior.

Widzowie i internauci wyrazili dezaprobatę!

Internauci po emisji programu zaczęli negować w sieci decyzję podjętą przez jurorów. Pisali wprost, że Lubuszanka była najzdolniejszą wokalistką, która zaprezentowała się w odcinku, a decyzja jurorów jest po prostu nie zrozumiała i ciężka do zaakceptowania.

___________

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŚWIEBODZIN

Gmina Świebodzin
zachmurzenie duże
4.8 ° C
4.8 °
4.8 °
48 %
5.8kmh
100 %
pon.
4 °
wt.
5 °
śr.
7 °
czw.
15 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE