piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZa co kochasz swoje miasto? Walentynkowa akcja

Za co kochasz swoje miasto? Walentynkowa akcja

Stowarzyszenie Młodzi Demokraci przeprowadzili dzisiaj akcję „Za co kochasz swoje miasto”. Odwiedzili Gorzów Wlkp., Krosno Odrzańskie, Zieloną Górę i Świebodzin i namawiali mieszkańców, aby wpisywali na wielkim sercu życzenia dla swojego miasta.

Mieszkańcy są zakochani w swoich miastach i chętnie do nas podchodzą, aby wpisać na nasze wielkie serce. Pomysłów jest bardzo dużo, od miłości wyznawanej małżonkom i drugiej połowie, po inwestycje miejskie czy nawet lokale gastronomiczne – mówi w rozmowie z nami Natalia Łotocka, przewodnicząca Młodych Demokratów w województwie lubuskim.

Młodym działaczom pomagali również politycy i samorządowcy tacy jak Poseł na Sejm RP Krystyna Sibińska czy burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula. Na sercach znalazły się różne wpisy czasami nawet bardzo zabawne. Dla przykładu jeden z mieszkańców napisał, że kocha Zieloną Górę „za ronda”, a ktoś inny, że „za żonę Mariolę”.

Po całej akcji serca trafią do włodarzy miast. Burmistrzowie i prezydenci będą mogli sami dowiedzieć się, za co ich miasta są kochane. Młodzi Demokraci mówią, że takie miłe i sympatyczne akcje sprawiają, że polityka i sprawy społeczne nabierają ludzkiej twarzy.

A wy, za co kochacie swoje miasta?


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
11.1 ° C
11.2 °
9.5 °
40 %
0.9kmh
51 %
pt.
20 °
sob.
24 °
niedz.
23 °
pon.
25 °
wt.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE