niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościŚwiebodzinZostawiła torebkę w lokalu, zorientowała się po 200 kilometrach!

Zostawiła torebkę w lokalu, zorientowała się po 200 kilometrach!

Do nietypowego zdarzenia doszło minionej soboty (03.09) w Świebodzinie. Kobieta, która podróżowała busem z Niemiec do Polski, podczas jednego z postojów zostawiła w restauracji torebkę z dokumentami. Na pomoc przyszli świebodzińscy policjanci.

Nie od razu kobieta zorientowała się, że zostawiła torebkę w lokalu. Dopiero gdy bus oddalił się od miejsca o około 200 kilometrów pasażerka zauważyła jej brak. I najadła się sporego strachu, ponieważ były tam wszystkie niezbędne dokumenty, karta bankomatowa, gotówka i inne rzeczy osobiste. O sprawie natychmiast poinformowani zostali policjanci.

Aby zweryfikować czy nie doszło do kradzieży ii pomóc zdesperowanej kobiecie na miejsce został skierowany będący najbliżej patrol świebodzińskiej drogówki. Okazało się, że pozostawiona torebka nadal jest w lokalu. Policjanci zabezpieczyli mienie i nawiązali kontakt ze zgłaszającą, która po kilku godzinach dotarła do Świebodzina i odebrała ja z komendy – informuje Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Mundurowi przypominają, aby podczas podróżowania jakimkolwiek środkiem transportu zwracać baczną uwagę na swoje rzeczy, nie pozostawiać ich na widoku, a przed wyruszeniem w drogę dokładnie sprawdzić czy mamy wszystko co potrzebne.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŚWIEBODZIN

Gmina Świebodzin
zachmurzenie duże
2.8 ° C
2.8 °
2.8 °
96 %
3.3kmh
100 %
niedz.
6 °
pon.
8 °
wt.
6 °
śr.
3 °
czw.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE