środa, 17 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraUrząd Miasta nieczynny po Nowym Roku

Urząd Miasta nieczynny po Nowym Roku

Interesanci, którzy mają do załatwienia pilne sprawy w Urzędzie Miasta Zielona Góra, powinni się pospieszyć i pójść do urzędu przed końcem roku. 2 stycznia 2024 roku jednostka będzie nieczynna.

Urząd Miasta Zielona Góra poinformował, że interesanci nie będą mogli załatwić swoich spraw w jednostce w dniu 2 stycznia 2024 roku. Ma to związek z dniem wolnym, który pracownicy urzędu obierają zaraz po Nowym Roku ze względu na Święto Trzech Króli przypadające w sobotę.

W 2024 roku 6 stycznia będzie w sobotę – zgodnie z Kodeksem pracy (art. 130, paragraf 2) z tego powodu pracownicy Urzędu Miasta w Zielonej Górze mogli odebrać dodatkowy dzień wolny w innym terminie. Wybrany został wtorek, 2 stycznia. To właśnie wtedy zielonogórzanie nie załatwią żadnych spraw na miejscu.

Całą dobę będzie jednak czynna Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej. To za jej pomocą interesanci będą mieli możliwość wnosić pisma do Urzędu Miasta w Zielonej Górze. Aby to zrobić, trzeba je wysłać na adres skrzynki naszego urzędu, czyli /umzg/SkrytkaESP.

Ważne sprawy zielonogórzanie mogą załatwić w Urzędzie Miasta jeszcze dziś w godzinach pracy placówki, czyli od godziny 7:30 do godziny 15:00, lub po 2 stycznia. Od środy, 3 stycznia, Urząd Miasta Zielona Góra będzie działać jak zazwyczaj, w standardowych godzinach pracy.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
5.4 ° C
5.7 °
5.4 °
82 %
1.8kmh
100 %
śr.
5 °
czw.
9 °
pt.
7 °
sob.
5 °
niedz.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE