czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomości#w_drodze zakończyliśmy pierwszy sezon. Kiedy kolejny?

#w_drodze zakończyliśmy pierwszy sezon. Kiedy kolejny?

Program #w_drodze okazał się dużym sukcesem. Nasze samochodowe wywiady przypadły wam do gustu i okazaliście nam wiele sympatii oraz zrozumienia dla nowego formatu, który jest innowacyjny na południu województwa lubuskiego.

Pomysł narodził się wiele miesięcy temu. Chcieliśmy zbudować format rozmowy, która będzie mówiła o ważnych sprawach, ale będzie również luźną dyskusją. Poruszaliśmy w nich wiele tematów, oczywiście skupiając się w wielu kwestiach na polityce i życiu społecznym. Nie zabrakło jednak dyskusji o sporcie (Ewelina Michnowicz, Janusz Jasiński), dziennikarstwie (Maja Sałwacka), medycynie (Dawid Murawa) czy seksie (Agnieszka Chyrc)

Odwiedzili nas również najważniejsi politycy naszego regionu z Posłami na Sejm RP Krystyną Sibińską i Waldemarem Sługockim na czele. Byli również samorządowcy tacy jak radny Marcin Pabierowski, Marek Cebula, Marcin Jabłoński czy marszałek Elżbieta Anna Polak.

Jako jedyni również staramy się zachować parytet płci oraz zrekompensować ślad węglowy, który tworzymy podróżując samochodem. Do dzisiaj posadziliśmy 36 drzew, które pochłoną 216 kg CO2 rocznie i wyprodukują tlen dla 24 osób. Dodatkowo zwrócą ponad dwie tony papieru.

Zdajemy sobie sprawę z próśb o większy pluralizm. Zadbamy o to w drugim sezonie, który startuje już lada dzień. Pierwsze wywiady są nagrane, a mamy nadzieję, że również przypadną wam do gustu. Na razie zapraszamy do przypomnienia sobie wszystkich odcinków pierwszego sezonu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
6.7 ° C
7.3 °
6.7 °
42 %
3kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
12 °
sob.
8 °
niedz.
7 °
pon.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE