piątek, 29 marca, 2024
Strona głównaWiadomościŻaryAdrian Rezlerski z medalem Mistrzostw Policji

Adrian Rezlerski z medalem Mistrzostw Policji

Młodszy aspirant Adrian Rezlerski z Komisariatu Policji w Lubsku zdobył brązowy medal podczas rozgrywanych w Poznaniu V Mistrzostw Policji w podciąganiu na drążku.

27 września 2022 roku w Poznaniu odbyły się V Mistrzostwa Policji w podciąganiu na drążku. W zawodach uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów i policjantek z pięciu województw. Nie mogło na nich zabraknąć policjanta z Komisariatu Policji w Lubsku młodszego aspiranta Adriana Rezlerskiego, który służbę pełni na stanowisku dyżurnego i od lat pasjonuje się sportem. Uzyskał on wynik 49 podciągnięć i tym samym zajął III miejsce . Adrian uzyskał taki sam wynik jak srebrny medalista z województwa śląskiego, jednak z uwagi na to, że był młodszy od rywala, zgodnie z regulaminem zawodów uplasował się na najniższym stopniu podium.

To nie był pierwszy udany występ lubskiego funkcjonariusza. W ubiegłym roku zajął on I miejsce z rezultatem 53 podciągnięć, a w II edycji Mistrzostw, które odbyły się w 2019 roku zajął III miejsce z rezultatem 47 podciągnięć.