niedziela, 4 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościŻaryAdrian Rezlerski z medalem Mistrzostw Policji

Adrian Rezlerski z medalem Mistrzostw Policji

Młodszy aspirant Adrian Rezlerski z Komisariatu Policji w Lubsku zdobył brązowy medal podczas rozgrywanych w Poznaniu V Mistrzostw Policji w podciąganiu na drążku.

27 września 2022 roku w Poznaniu odbyły się V Mistrzostwa Policji w podciąganiu na drążku. W zawodach uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów i policjantek z pięciu województw. Nie mogło na nich zabraknąć policjanta z Komisariatu Policji w Lubsku młodszego aspiranta Adriana Rezlerskiego, który służbę pełni na stanowisku dyżurnego i od lat pasjonuje się sportem. Uzyskał on wynik 49 podciągnięć i tym samym zajął III miejsce . Adrian uzyskał taki sam wynik jak srebrny medalista z województwa śląskiego, jednak z uwagi na to, że był młodszy od rywala, zgodnie z regulaminem zawodów uplasował się na najniższym stopniu podium.

To nie był pierwszy udany występ lubskiego funkcjonariusza. W ubiegłym roku zajął on I miejsce z rezultatem 53 podciągnięć, a w II edycji Mistrzostw, które odbyły się w 2019 roku zajął III miejsce z rezultatem 47 podciągnięć.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
-0.6 ° C
-0 °
-1.1 °
94 %
2.2kmh
92 %
niedz.
5 °
pon.
5 °
wt.
3 °
śr.
2 °
czw.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE