czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryBędzie świąteczny jarmark w Żarach.

Będzie świąteczny jarmark w Żarach.

Coraz bliżej święta. Na sklepowych półkach można już znaleźć czekoladowe mikołaje i inne świąteczne ozdoby, a Urząd Miasta rozpoczął przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego.

To już chyba tradycja, że tuż po Wszystkich Świętych, na początku listopada zaczyna się robić głośno o świętach Bożego Narodzenia. Tegoroczny Jarmark potrwa 3 dni od 16 do 18 grudnia. W tych dniach na na żarskim rynku można będzie kupić niemal wszystko, co wiąże się z czasem grudniowych świąt.

Aktualnie Burmistrz Miasta Żary informuje przedsiębiorców o możliwości składania ofert na stoiska handlowe oraz gastronomiczne podczas Jarmarku. Przedmiotem oferty jest zagospodarowanie przydzielonego domku o powierzchni około 5m2. Zgłoszenia należy składać do 25.11.2022 roku.

Świąteczne piosenki rozbrzmiewające z głośników, drewniane domki ustrojone świerkowymi girlandami i sznurami lampek. Będzie można już poczuć atmosferę świąt, wystarczy tylko przejść się alejkami żarskiego Jarmarku ze stoiskami pełnymi różnych pyszności i ozdób świątecznych – oryginalna ręcznie zdobiona bombka, piękny wieniec na drzwi czy naturalny stroik na świąteczny stół. Jeśli nie macie pomysłów na prezenty, to może na jarmarku znajdziecie coś dla swoich bliskich.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
słabe opady deszczu
1.1 ° C
1.6 °
0.8 °
95 %
0.5kmh
100 %
czw.
1 °
pt.
-0 °
sob.
3 °
niedz.
6 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE