niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościŻaryBędzie świąteczny jarmark w Żarach.

Będzie świąteczny jarmark w Żarach.

Coraz bliżej święta. Na sklepowych półkach można już znaleźć czekoladowe mikołaje i inne świąteczne ozdoby, a Urząd Miasta rozpoczął przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego.

To już chyba tradycja, że tuż po Wszystkich Świętych, na początku listopada zaczyna się robić głośno o świętach Bożego Narodzenia. Tegoroczny Jarmark potrwa 3 dni od 16 do 18 grudnia. W tych dniach na na żarskim rynku można będzie kupić niemal wszystko, co wiąże się z czasem grudniowych świąt.

Aktualnie Burmistrz Miasta Żary informuje przedsiębiorców o możliwości składania ofert na stoiska handlowe oraz gastronomiczne podczas Jarmarku. Przedmiotem oferty jest zagospodarowanie przydzielonego domku o powierzchni około 5m2. Zgłoszenia należy składać do 25.11.2022 roku.

Świąteczne piosenki rozbrzmiewające z głośników, drewniane domki ustrojone świerkowymi girlandami i sznurami lampek. Będzie można już poczuć atmosferę świąt, wystarczy tylko przejść się alejkami żarskiego Jarmarku ze stoiskami pełnymi różnych pyszności i ozdób świątecznych – oryginalna ręcznie zdobiona bombka, piękny wieniec na drzwi czy naturalny stroik na świąteczny stół. Jeśli nie macie pomysłów na prezenty, to może na jarmarku znajdziecie coś dla swoich bliskich.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
22 ° C
23 °
21.6 °
58 %
2.2kmh
93 %
niedz.
21 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
29 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE