poniedziałek, 29 maja, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryJechał bez uprawnień, ale z narkotykami

Jechał bez uprawnień, ale z narkotykami

Policjanci żarskiego ruchu drogowego po pościgu zatrzymali kierującego vw polo. 31-latek wsiadł za kierownicę pomimo tego, że miał cofnięte uprawnienia oraz posiadał zakazy prowadzenia pojazdów. Przy sobie posiadał także narkotyki.

Nad ranem z poniedziałku na wtorek policjanci żarskiego ruchu drogowego na jednej z ulic wytypowali do kontroli samochód marki VW Polo. Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, aby zatrzymać pojazd i przeprowadzić kontrolę drogową. Kierujący nie zareagował na nadawane sygnały, przyspieszył i rozpoczął ucieczkę ulicami miasta.

Funkcjonariusze po pościgu zatrzymali kierującego pojazdem. 31-latek wsiadł za kierownicę pomimo tego, że miał cofnięte uprawnienia oraz posiadał zakazy prowadzenia pojazdów. Przy sobie posiadał także narkotyki. Teraz odpowie za popełnione przestępstwa.

Mieszkaniec powiatu żarskiego odpowie za popełnione przestępstwa. Każdy kierowca, który świadomie zmusi funkcjonariuszy do pościgu i nie zatrzyma się mimo wydawanych mu poleceń w postaci sygnałów świetlnych i dźwiękowych, popełnia przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5.

fot. Lubuska Policja


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie małe
20.3 ° C
21.1 °
16.3 °
53 %
2.2kmh
31 %
pon.
21 °
wt.
21 °
śr.
23 °
czw.
24 °
pt.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE