czwartek, 26 stycznia, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryLubuski Mister Budowy - Folwark z wyróżnieniem

Lubuski Mister Budowy – Folwark z wyróżnieniem

W środę (28 września) podczas Lubuskiej Gali Budownictwa ogłoszono laureatów konkursu na najlepszy obiekt budowlany województwa lubuskiego.

Tytuły Lubuskiego Mistera Budowy wręczono po raz 28. – Dziękuję organizatorom dzisiejszego wydarzenia za to, że jesteście państwo bardzo konsekwentni w tym, co robicie. Nieprzerwanie od 1994 roku potraficie dostrzec tych, którzy tworzą architekturę krajobrazu, lepsze warunki do życia w naszym regionie lubuskim – powiedziała, witając gości gali, marszałek Elżbieta Anna Polak, która objęła konkurs Lubuski Mister Budowy Honorowym Patronatem.

Nagrody i wyróżnienia w konkursie Lubuski Mister Budowy (ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego) wręczono w kilku kategoriach. W kategorii domy inteligentne zwycięzcą zostało Przedszkole Miejskie „Akademia Małych Zuchów” w Iłowej, który uzyskał tytuł Lubuski Mister Budowy – edycja 2021, za zastosowanie innowacyjnych rozwiązań funkcjonalno-użytkowych.

Natomiast wyróżnienie w kategorii zabytkowe obiekty budowlane otrzymało miasto Żary za rewitalizację i adaptację zabytkowego budynku pofolwarcznego do funkcji kulturalno-społecznych.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
-0.8 ° C
-0.6 °
-1.1 °
94 %
2.2kmh
100 %
pt.
1 °
sob.
0 °
niedz.
-0 °
pon.
3 °
wt.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE