sobota, 26 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościŻaryPodejrzani o kradzież i paserstwo, zatrzymani.

Podejrzani o kradzież i paserstwo, zatrzymani.

Policjanci z lubskiego komisariatu odzyskali samochód marki Toyota oraz kilkadziesiąt sztuk blachy. Mieszkańcy powiatu żarskiego usłyszeli już zarzuty.

W jednej z miejscowości w gminie Lubsko, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lubsku zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn. Policjanci zareagowali na zgłoszenie o osobach, które mają rozkradać blachę z dachu hali i udali się na miejsce interwencji. Zauważyli busa, który był już częściowo wypełniony metalowymi elementami poszycia dachu. Okazało się, że samochód także został skradziony.

Mężczyźni w wieku 30 i 28 lat zostali natychmiast zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Przeprowadzone czynności i zebrany materiał dowodowy pozwoliły na przedstawienie obu zatrzymanym zarzutów za kradzież i paserstwo. Odzyskane mienie o łącznej wartości blisko 20 tysięcy trafiło do właścicieli.

W sobotę Prokuratura Rejonowa w Żarach zastosowała wobec podejrzanych dozory. 30-latkowi może grozić do 5 lat pozbawienia wolności, wobec 28-latka kara może być wyższa z uwagi na to, że dopuścił się czynu w warunkach recydywy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
7.2 ° C
7.8 °
6.3 °
95 %
1.8kmh
100 %
sob.
7 °
niedz.
8 °
pon.
5 °
wt.
5 °
śr.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE