piątek, 9 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościŻaryPodziękowania i bukiet kwiatów dla dzielnicowej

Podziękowania i bukiet kwiatów dla dzielnicowej

Swój dowód wdzięczności dla dzielnicowej Żanety Kumoś, która pomogła w potrzebie, przesłała mieszkanka powiatu żarskiego wraz z mężem.

Dzielnicowi to policjanci pierwszego kontaktu, to oni znają problemy mieszkańców swego rejonu i bardzo często odwiedzają i pomagają im w trudnych sytuacjach. Służą dobrym słowem, radą, pomocą prawna, czy odnalezieniem wyjścia z trudnej sytuacji.

Dużo ciepłych i pięknych słów oraz wspaniałe kwiaty, starsze małżeństwo przesłało dla dzielnicowej – sierżant sztabowy Żanety Kumoś. To dowód wdzięczności za podjęte przez policjantkę działanie. We wrześniu tego roku starsza pani zasłabła i upadła na ulicy. Pomóc próbował jej mąż. Ulicą przemieszczała się dzielnicowa, która zauważyła tą sytuację i natychmiast podeszła do osób w potrzebie, udzieliła pierwszej pomocy i wezwała na miejsce pomoc medyczną.

Wdzięczność okazana przez miły gest, czy dobre słowo jest bardzo budujące i sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech. Utwierdza to również w przekonaniu, że zawsze warto być dobrym i pomagać. Takie reakcje społeczeństwa są ważne dla wszystkich policjantów i wiele znaczą.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
-0.3 ° C
0.5 °
-0.5 °
91 %
1.8kmh
100 %
sob.
1 °
niedz.
-2 °
pon.
-1 °
wt.
-1 °
śr.
-4 °

NAJPOPULARNIEJSZE