piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościŻaryPonad 2,6 tys. „działek” w rękach Policji

Ponad 2,6 tys. „działek” w rękach Policji

Żarscy funkcjonariusze zatrzymali 38-latka, u którego w mieszkaniu zabezpieczono ponad 2600 porcji narkotyku oraz 112 sztuk tabletek ekstasy.

W minionym tygodniu kryminalni z żarskiej komendy przeprowadzili skuteczną realizację poprzedzoną intensywną pracą operacyjną. Funkcjonariusze w mieszkaniu 38-letniego mieszkańca Żar ujawnili i zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Wśród nich była marihuana, metamfetamina, kokaina oraz ekstasy, które ukryte było w wiadrze. Podejrzany był zaskoczony obecnością policjantów i podczas prowadzonych czynności zachowywał się nerwowo.

38-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzuty posiadania znacznej ilości i handlu narkotykami. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Żarach oraz Policji i zastosował wobec 38-latka trzymiesięczny areszt. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. Nielegalny „towar” nie trafi już na rynek. Z zabezpieczonych substancji mogło powstać ponad 2600 porcji narkotyku oraz 112 sztuk tabletek ekstasy.

Fot. Lubuska Policja

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
27.2 ° C
28.5 °
26.7 °
65 %
2.2kmh
99 %
pt.
27 °
sob.
24 °
niedz.
26 °
pon.
29 °
wt.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE