niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościŻaryRemont na Szymanowskiego

Remont na Szymanowskiego [FILM]

Wykonawca inwestycji firma M&J z Żar przedstawiła w krótkim filmie jak zrywano dywanik z połowy ul. Szymanowskiego.

Wykonawca z Żar w maju podpisał umowę na realizację rozbudowy ulic: Szymanowskiego i Krótkiej – ważnych arterii komunikacyjnych w mieście. Koszt zadania to 10 milionów złotych. Na początku firma zajęła się ul. Krótką. Następnie przyszedł czas na Szymanowskiego.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i brakiem miejsc do parkowania. W miarę postępu prac zamykane będą poszczególne odcinki ulicy Szymanowskiego. Dzięki inwestycji mieszkańcy mają zyskać m.in. więcej miejsc parkingowych. Cała inwestycja ma potrwać ok. rok.

Zobacz jak idą prace

Pół dnia pracy frezarki w minutę. Zero waste w budownictwie drogowym? Jak najbardziej! Starą nawierzchnię wykorzystuje się do produkcji nowych mieszanek mineralno-asfaltowych. – czytamy w opisie do filmu.

Przypominamy, że 14.09.2022 r. został wprowadzony II etap tymczasowej organizacji ruchu. Na czas prowadzonych robót zamknięty został fragment ulicy Szymanowskiego od skrzyżowania z ul. Czerwonego Krzyża do Biedronki i będzie on sukcesywnie otwierany, umożliwiając dostęp do budynków mieszkalnych.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
23.3 ° C
24.4 °
22.4 °
43 %
1.8kmh
85 %
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
27 °
śr.
21 °
czw.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE