czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona Góra800 instrumentów na 800 lecie Zielonej Góry

800 instrumentów na 800 lecie Zielonej Góry

W sobotę 20 sierpnia o godz. 17:00 na ulice Zielonej Góry wyjdzie 800 muzyków i zagra na 800 instrumentach utwór Leonarda Cohena „Hallelujah”. A przynajmniej taki jest plan …

Organizatorem tego wspaniałego przedsięwzięcia jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej. Uważam, że to świetna inicjatywa i trzymam kciuki żeby im się udało. Dlatego w imieniu organizatorów zachęcam do uczestniczenia w wydarzeniu, niezależnie od tego, czy w sposób czynny, czy bierny. Widok tylu osób grających jednocześnie to niezapomniane przeżycie.

Kilka słów od organizatorów (poniżej linki do wydarzenia na Facebooku oraz strony internetowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży):

„Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i instrumentu na jakim Państwo gracie. Jedynym warunkiem udziału jest zapisanie się w formularzu na stronie. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej lub Facebooka Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zielonogórsko Gorzowskiej i wzięcia udziału w wydarzeniu. To będzie niezapomniane popołudnie!”

Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/2H858RhM7
Strona Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży: https://zg.ksm.org.pl/800-lat-zg

_____

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?

e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?

e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
16.1 ° C
16.1 °
14.5 °
38 %
2kmh
0 %
czw.
27 °
pt.
29 °
sob.
29 °
niedz.
31 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE