czwartek, 28 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościZielona GóraAfera gumkowa, czyli jak PiS interesuje się seksem.

Afera gumkowa, czyli jak PiS interesuje się seksem. [FELIETON]

Myślałem, że mamy dużo więcej problemów niż zajmowanie się tym, co uchodźcy mogą dostać w centrach pomocowych. Radnego Zbigniewa Kościka zdenerwowało to, że poza jedzeniem, chemią i ubraniami, w Sali Kolumnowej można otrzymać również prezerwatywy… i to sprawiło, że pochodnie zapłonęły.

Co dokładnie napisał radny wojewódzki Prawa i Sprawiedliwości i dyrektor III LO? Że rozdawanie prezerwatyw to „idologizowanie” form pomocy. Że nie rozdaje tam się jedzenia, ale właśnie „gumki”.

Pomijam kwestię, że gdyby radny wczytał się w piramidę ludzkich potrzeb Abrahama Maslowa to dowiedziałby się, że seks jest w podstawie tej teorii jako potrzeby fizjologiczne, na równi z jedzeniem i oddychaniem. No, ale nie oczekujmy, że Pan dyrektor i radny znał podstawy teorii psychologii, którą wykłada się na pedagogice.

Idźmy innym tropem. Radny wskazuje, że 90% osób, które do nas przyjechały to dzieci i kobiety, których mężowie walczą na frocie. Zaraz, zaraz to gdzie są kobiety, które nie mają mężów i chłopaków? Zostały na Ukrainie czy wolnych kobiet w tej części Europy nie ma? Przecież to ignorancja w czystej postaci. Poza tym, rozumiem, że jak ktoś zobaczy prezerwatywę to natychmiast ma seks uprawiać?

Radny pozostawia niedopowiedzenie sugerując, że jeżeli nawet same mężatki przyjechały to Zarząd Województwa namawia je do zdrady. I teraz STOP. Panie radny, drogi PiSie… kiedy wy w końcu odpieprzycie się od naszej moralności i zaglądania pod kołderkę? Mało wam, że skazaliście tysiące kobiet na horror zaostrzając aborcję? Co was interesuje kto z kim sypia?

Skoro już ustaliliśmy, że między ludźmi dochodzi do zbliżeń i tego, że kto z kim was nie interesuje, to przejdźmy do spraw medycznych. Aktywista Kacper Kubiak to jasno napisał. Prezerwatywa zmniejsza prawdopodobieństwo zakażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową (np.: kiłą, rzeżączką, czy zakażeniem się wirusem: HIV, HBV oraz HCV). Ja wiem, że chcielibyście wszystko kontrolować, ale na choroby wpływu nie macie. Covid pokazał wam to dobitnie.

Agnieszka Chyrc, która pracuje jako wolontariuszka napisała na swoim profilu, że w jednym miejscu, gdzie były wyłożone, „zeszło” 400 szt. Wniosek? Ukraińcy też uprawiają SEKS…

NIEEE… NAPRAWDĘ… ???

Pani Chyrc kończy swój wpis pięknym zdaniem „kochając się, nie trać głowy”. Czego wszystkim życzymy. Panu radnemu Kościkowi także w szczególności drugą część sentencji.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
16.1 ° C
16.7 °
9.4 °
38 %
2.4kmh
2 %
czw.
26 °
pt.
25 °
sob.
19 °
niedz.
19 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE