czwartek, 2 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraDoskonały Żołnierewicz dał wygraną Zastalowi

Doskonały Żołnierewicz dał wygraną Zastalowi

Tak walczący Zastal chce się oglądać. Mimo problemów w trakcie meczu udało się odrobić straty i dowieźć niezwykle ważne zwycięstwo z Anwilem Włocławek. Bohaterem meczu był zdobywca 29 pkt, Przemysław Żołnierewicz.

Początek spotkania dla Anwilu, to oni prowadzili grę a dobre rzuty Luke Petraska czy Josipa Sobina pozwalały na odskoczenie gościom nawet na 6 pkt. Po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 3 punktami, a w naszej drużynie wyróżniał się Alen Hadzibegović.

Przed przerwą na zmianę goniliśmy wynik, ale zaraz włocławianie nam odskakiwali. Słabszy mecz rozegrali Szymon Wójcik i Bryce Alford. Współczynnik efektywności na koniec spotkania mieli odpowiednio 6 i 4. Po drugiej kwarcie przegrywaliśmy 37:46.

Wtedy piąty bieg wrzucił Przemysław Żołnierewicz, którego punkty i asysty doprowadziły do wyrównania po serii 8:0. Mecz następnie się wyrównał. Żadna z drużyn nie zbudowała na większą chwilę przewagi. Przed ostatnią kwartą Enea Zastal poczuła szansę. Ponownie Żołnierewicz oraz Dusan Kutlesic. W pewnym momencie odskoczyliśmy nawet na 7 pkt i prowadzenia nie oddaliśmy już do końca. Wynik ustalił najlepszy gracz na boisku dzięki rzutom osobistym

Enea Zastal BC Zielona Góra – Anwil Włocławek 88:84

Najlepsze akcje Przemysława Żołnierewicza z dzisiejszego spotkania

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie małe
3.8 ° C
3.9 °
1.7 °
42 %
4.3kmh
40 %
czw.
2 °
pt.
6 °
sob.
3 °
niedz.
2 °
pon.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE