czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraJarmark Bożonarodzeniowy w Zielonej Górze

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zielonej Górze

Już w najbliższą środę (14 grudnia) rusza tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Zielonogórski deptak ponownie zapełni się stoiskami z rękodziełem czy przepysznymi potrawami. Imprezę zwieńczy Wigilia Miejska w niedzielę 18 grudnia.

Dużą część jarmarku zajmą nasi lokalni rękodzielnicy. Wśród stoisk znajdziemy również artykuły spożywcze niezbędne do przygotowania świątecznych potraw. Nowością będzie czynny udział w Jarmarku Dzielnicy Nowe Miasto, która również przygotowuje swoje stoiska – czytamy na stronie wydarzenia.

Organizatorzy Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz Centrum Biznesu przygotowali również inne atrakcje dla gości Jarmarku.

  • 16 grudnia od godz. 15.00 rozpoczną się warsztaty rzeźbienia w lodzie oraz pokaz profesjonalnego wykonania rzeźby, która, jeśli pogoda będzie nam sprzyjać, pozostanie z nami do świąt.
  • 17 i 18 grudnia serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w Świątecznej Warsztatowni. Od godz. 12.00 do 16.00 nasi instruktorzy przeprowadzą szereg plastycznych warsztatów dla najmłodszych.
  • 18 grudnia w niedzielę, o godz. 12.00 rozpoczniemy kolędowanie! Na wigilijnej scenie obejrzymy i usłyszymy artystów w świątecznych programach – „Święta z Dzielnicą Nowe Miasto”, „Kolędowanie ze Studiem Piosenki Pstryk i Atut”.
  • O godz.15.00 Podzielimy się opłatkiem, wysłuchamy życzeń od biskupa diecezji zielonogórsko – gorzowskiej i władz miasta, po czym tradycyjnie zaprosimy do wspólnego posiłku. Na finał, świąteczno-kolędowy koncert Haliny Benedyk & Marco Antonelliego.

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
7.4 ° C
7.4 °
7.4 °
64 %
3.5kmh
4 %
czw.
10 °
pt.
13 °
sob.
11 °
niedz.
13 °
pon.
12 °

NAJPOPULARNIEJSZE