środa, 29 listopada, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Jarosław Kaczyński odwiedzi Lubuskie

Jarosław Kaczyński odwiedzi Lubuskie

Już w najbliższy weekend prezes Prawa i Sprawiedliwości zawita do województwa lubuskiego. Według planów odwiedzi Gorzów Wielkopolski, Zieloną Górę i Nową Sól. Szczegóły wizyty póki co nie są znane.

Lubuskie to kolejny przystanek na objazdowej mapie prezesa Kaczyńskiego. Już w sobotę (03.12) pojawi się w Gorzowie, a po południu tego samego dnia odwiedzi Zieloną Górę. Wizytę w Nowej Soli zaplanowano z kolei na niedzielę (04.12).

Tak jak w przypadku innych miast w Polsce tak i tym razem spotkanie nie będzie otwarte dla wszystkich mieszkańców. Nie wiadomo na razie na jakich zasadach i czy w ogóle będzie można wziąć w nim udział. Patrząc na przykłady podobnych wizyt w innych częściach kraju, często było tak, że aby wziąć udział w spotkaniu konieczne było wcześniejsze zapisanie się. Problem jednak w tym, że wiele osób nie wiedziało o konieczności takich zapisów ani też nie miało dostępu do informacji gdzie ewentualnie można by się zgłosić.

Podobnie jest i tym razem. Wiemy, że Jarosław Kaczyński przyjedzie do Gorzowa, Zielonej Góry i Nowej Soli, ale… nie wiemy nic ponadto. Szczegóły póki co owiane są tajemnicą.

Przypomnijmy: Jarosław Kaczyński to polski polityk. Od 2003 roku pełni funkcję prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość. W swojej karierze politycznej był też m.in. prezesem i wiceprezesem Rady Ministrów, senatorem i posłem. W 2010 roku startował na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej gdzie przegrał z Bronisławem Komorowskim.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
66 %
0.9kmh
94 %
śr.
-0 °
czw.
-1 °
pt.
-1 °
sob.
-1 °
niedz.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE