piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraKOD planuje przywitać Kaczyńskiego w Zielonej Górze

KOD planuje przywitać Kaczyńskiego w Zielonej Górze

Nieustannie zmieniające się godziny przyjazdu szefa rządzącej w Polsce partii do Zielonej Góry powodują, że otrzymujemy często sprzeczne komunikaty. Na dwa dni przed wizytą Jarosława Kaczyńskiego wiemy, że odbędzie się ona w Planetarium Wenus, 3 grudnia 2022 r. (sobota) o godz. 18.00. Zielonogórski KOD planuje protesty.

Jeśli chcesz obywatelu przyjść na spotkanie z posłem Jarosławem Kaczyńskim, a nie jesteś w sekcie – to pewnie Ci się nie uda. Ale zawsze możesz dołączyć do nas. Najprawdopodobniej to będzie jedyna okazja do tego, aby zademonstrować posłowi swój stosunek do jego działalności – piszą na swoim wydarzeniu członkowie Komitetu Obrony Demokracji.

Lista zarzutów aktywistów w stosunku do lidera Zjednoczonej Prawicy jest długa. Znajdziemy tam m.in regularne niszczenie stosunków naszego państwa z UE, mariaż z europejskimi nacjonalistami i faszystami, ograniczanie praw kobiet i mniejszości, goebbelsowską propagandę w mediach narodowych, partyjną indoktrynację w szkołach i na uczelniach, a także brak przysługujących nam setek miliardów euro z KPO oraz wiele innych.

Wielotysięczne protesty odbywały się już w czasach gdy podejmowane były decyzje związane choćby z prawami kobiet. Wcześniej Jarosław Kaczyński odwiedzi Nową Sól, zaproszenie na to spotkanie przyjął prezydent Jacek Milewski, który sam o sobie mówił, że jest „kaczystą”. W niedzielę z kolei prezes odwiedzi Gorzów Wlkp.

Protest zbiera się w sobotę 3 grudnia o godz. 17:30 na rogu al. Konstytucji 3 Maja i ul. Gen. Sikorskiego, przy budynku nr 18. Ważne! Jest to miejsce przy Planetarium – lecz po drugiej stronie dwupasmowej alei Konstytucji.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
8.4 ° C
9 °
8.4 °
67 %
4.1kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
9 °
pon.
11 °
wt.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE