niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraNowy rok akademicki coraz bliżej

Nowy rok akademicki coraz bliżej

Już w poniedziałek, 2 października, odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2023/2024 na Uniwersytecie Zielonogórskim. Studenci na zajęciach jednak będą musieli pojawić się dzień później.

Studentki i studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego mają jeszcze ostatnie dni wakacji. W poniedziałek, 2 października, o godzinie 11:00 w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego w budynku przy ul. Podgórnej 50 uroczyście zostanie rozpoczęty nowy rok akademicki. Będzie prowadzona transmisja online z tego wydarzenia na stronie uczelni.

Tym razem wykład inauguracyjny wygłosi prof. Justyna Patalas-Maliszewska z Katedry Informatyki i Automatyzacji Produkcji Instytutu Inżynierii Mechanicznej pt. „Harmonijna i zrównoważona współpraca ludzi i maszyn”.

Kilka dni temu rektor uczelni prof. Wojciech Strzyżewski wydał komunikat o ustanowieniu dnia 2 października dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Studentki i studenci rozpoczną więc naukę dopiero we wtorek, 3 października.

Dodatkowo w poniedziałek chętni mogą wybrać się na koncert pt. „Big Band presents the art of jazz composers”, który również odbędzie się w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego, ale o godzinie 19:00. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
11.7 ° C
11.7 °
11.2 °
89 %
2kmh
99 %
niedz.
21 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
24 °
czw.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE