środa, 1 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraPiękne lubuskie winiarki pozują w nowym kalendarzu

Piękne lubuskie winiarki pozują w nowym kalendarzu

W ciągu ostatnich kilkunastu lat odrodziła się w naszym regionie tradycja winiarska. Winnic jest coraz więcej, a trunki z województwa lubuskiego rozpoznawalne są w całej Polsce i za granicą. Okazuje się, że nasze winą produkują nie tylko mężczyźni, ale też piękne winiarki, które prezentują się w nowym kalendarzu.

Dzięki uprzejmości właścicielek winnic przygotowaliśmy dla państwa wyjątkowy kalendarz, który oczywiście dostępny jest bezpłatnie i prezentuje 12 miesięcy na lubuskich winnicach. Całość została zrealizowana w samorządowym Lubuskim Centrum Winiarstwa – mówił Janusz Rewers, dyrektor Departamentu Promocji i Strategii Marki.

Prezentacja kalendarza odbyła się w hotelu Grape Town, a autorką zdjęć jest Izabela Chwojnicka, a wszystkie fotografie powstały podczas jednego dnia. Dodatkowo kalendarz jest ciekawą akcją charytatywną. Organizatorzy zauważają, że kalendarz można otrzymać bezpłatnie, ale zachęcają do wpłat na rzecz Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze, który jest prowadzony przez Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Pomysł na przygotowanie kalendarza dostarczyła Barbara Buczek z Winnicy Pod Lipą. – Ten projekt to było nasze kolejne szaleństwo. Ponownie udało się namówić na sesję fotograficzną. Na tych zdjęciach dziewczyny są bardzo prawdziwe i bardzo naturalne w roboczych strojach. – wskazywała szefowa projektu omawiając poszczególne zdjęcia – Chciałyśmy swoją energią i swoją siłą wspierać kobiety, które jeszcze bardziej jej potrzebują. Dlatego wspieramy Dom Samotnej Matki – dodała

Kalendarz ma być cykliczny i organizatorzy liczą na to, że Panowie również wezmą udział w takiej sesji. Wydawnictwo można otrzymać w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. W planach jest również wersja trójdzielna.

Darowiznę można przekazywać za pomocą 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego: KRS: 0000023781 lub na konto bankowe: 97 2030 0045 1110 0000 0309 8770


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
3.9 ° C
4.5 °
3.9 °
42 %
7.2kmh
100 %
śr.
3 °
czw.
4 °
pt.
5 °
sob.
3 °
niedz.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE