poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraPotrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie na przejściu dla pieszych [FILM]

Kamery miejskiego monitoringu nagrały makabryczne zdarzenie. 2 września (piątek) przy ulicy Wojska Polskiego potrącono 29-letnią kobietę.

W miniony piątek (2 września) potracenie pieszej zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Do apeli o zwrócenie szczególnej uwagi i zachowanie ostrożności w rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych oraz zmniejszenie prędkości zwłaszcza gdy mamy ograniczoną widoczność nie zastosował się 61-letni kierujący osobowym fordem, który na wyznaczonym przejściu dla pieszych przy ulicy Wojska Polskiego potrącił 29-letnią kobietę. Piesza schodziła już z przejścia gdy wjechał w nią kierowca forda.

Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Kierujący fordem będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego. Kodeks karny przewiduje za to karę pozbawienia wolności do 3 lat.

Bezpieczeństwo na drogach zależy od każdego z nas, a odpowiedzialne zachowanie na drodze, pomoże nam uniknąć niebezpiecznych sytuacji! Przypominamy także o rzeczy najważniejszej: nigdy nie siadajmy za kierownicę po alkoholu!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
-2.6 ° C
1.2 °
-2.6 °
92 %
2.2kmh
100 %
pon.
11 °
wt.
10 °
śr.
8 °
czw.
12 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE