niedziela, 19 maja, 2024

Samolotem do Lwowa

Już od grudnia polecimy samolotem z Lotnisko Zielona Góra-Babimost do Lwowa na Ukrainie. Jaki będzie kalendarz odlotów i ile zapłacimy za bilet? Sprawdziliśmy to.

  • Z przyjemnością informujemy, że zarząd PLL Lot podjął decyzję o uruchomieniu bezpośredniego połączenia z Zielonej Góry do Lwowa. Inauguracja połączenia zaplanowana jest na 9 grudnia 2021 r. – czytamy w komunikacie LOT Polish Airlines.

To drugie stałe połączenie po lotach do Warszawy. Wyloty będą realizowane z Zielonej Góry o godz. 21.40 w czwartki, a przylot do Lwowa o godz. 0.20 (czasu miejscowego – przesunięcie o jedną godzinę). Lot powrotny odbędzie się w piątek o 7.40 z lotniska we Lwowie. W Babimoście wylądujemy o 8.10 czasu lokalnego.

  • Cały czas pracujemy nad zwiększeniem ilości połączeń. Wakacyjne loty do Chorwacji czy charterowe do Turcji okazały się sukcesem. Wiemy, że Lwów oraz Ukraina to bardzo ciekawy kierunek dla Lubuszan. Tym bardziej cieszy, że dzisiaj możemy zaprezentować państwu kolejne połączenia. – skomentował Sławomir Kotylak, dyrektor Departamentu Infrastruktury i Komunikacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

Ile zapłacimy za bilety? Ceny mają zaczynać się już od 199 zł w obie strony. Jest to oczywiście zależne od terminu wylotu i obłożenia lotu. Zazwyczaj im wcześniej tym lepiej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
pochmurnie
13.3 ° C
13.4 °
12.9 °
38 %
2.7kmh
21 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
26 °
czw.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE