poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościZielona GóraTakie wypadki robią wrażenie

Takie wypadki robią wrażenie

Brawura i alkohol, a także nieuwaga to bardzo częste przyczyny wypadków. Nie inaczej było wczoraj na zielonogórskich drogach.

Kierujący Volkswagenem 51-letni mieszkaniec powiatu świebodzińskiego na łuku drogi z nieustalonej przyczyny pojechał prosto przejeżdżając przez chodnik, a następnie najechał na ogrodzenie i pobliskie drzewo, co spowodowało przewrócenie się samochodu, który dachem uderzył w budynek. Aby wydobyć kierującego zakleszczonego w pojeździe potrzebna była pomoc strażaków. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów wykazało, że kierował po alkoholu.

O tym jak ważne jest przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i stosowanie się do sygnalizacji świetlnej przekonał się wczoraj mężczyzna kierujący samochodem marki Volkswagen, który zignorował czerwone światło na sygnalizatorze i wjechał na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Strzeleckiej doprowadzając do kolizji z dwoma innymi pojazdami. Kierujący nie zwrócił należytej uwagi na sygnalizację świetlną i wjechał na czerwonym świetle, za co został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, jak również otrzymał punkty karne. Przebieg zdarzenia nie budzi żadnych wątpliwości, bo zostało ono zarejestrowane przez miejskie kamery monitorujące.

fot. Lubuska Policja

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
3.2 ° C
3.9 °
2.4 °
44 %
1.8kmh
100 %
pon.
4 °
wt.
3 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE