piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraWracają Dni Otwarte na Uniwersytecie Zielonogórskim

Wracają Dni Otwarte na Uniwersytecie Zielonogórskim

1 marca 2023 r. Uniwersytet Zielonogórski zaprasza na Dzień Otwarty! Podczas wydarzenia będzie można poznać wszystkie uniwersyteckie wydziały. Oprócz dostarczenia wszelkich informacji dotyczących oferty dydaktycznej, przedstawiciele wydziałów przeprowadzą także prezentacje, pokazy, warsztaty, quizy i konkursy.

Dni otwarte w poprzednich dwóch latach nie odbywały się ze względu na trwającą pandemię. Teraz znowu będzie okazja zapoznać się z ofertą każdego wydziału. To świetna okazja do spotkania ze studentami UZ, poznania ich działalności i sukcesów. 

Studenci opowiedzą o swoich kołach naukowych i wrażeniach związanych ze studiowaniem w Zielonej Górze, a także o możliwościach, jakie dał im nasz uniwersytet. Ponadto w czasie trwania wydarzenia będzie można wysłuchać kilku wykładów popularnonaukowych.

Jak podają organizatorzy nie zabraknie również przedstawicieli miasta Zielona Góra, zgodnie z hasłem uczelni Weź kierunek na UZ i wkręć się w Zieloną Górę.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Zielonogórskiego, odbędzie się w środę, 1 marca 2023 r. w godz. 9.00 – 14.00, w  budynku A-29 przy ul. Prof. Szafrana 4a (siedziba wydziałów: Fizyki i Astronomii oraz Matematyki, Informatyki i Ekonometrii).

Do wzięcia udziału w Dniach Otwartych niezbędne jest zapisanie się przez formularz. Czas na to jest jedynie do 20 lutego br.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
28.4 ° C
28.9 °
28.4 °
41 %
4.1kmh
100 %
pt.
30 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
22 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE