niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZielonogórski sztab WOŚP z nowym rekordem, a złotówki wciąż napływają!

Zielonogórski sztab WOŚP z nowym rekordem, a złotówki wciąż napływają!

W tym roku zielonogórzanie otworzyli swoje serca i portfele jeszcze bardziej niż w poprzednim! Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście mógł liczyć na hojność mieszkańców i pobił kolejny rekord. Warto zaznaczyć, że zbiórka trwa dalej!

Jeszcze przed końcem dnia 32. finału WOŚP na koncie zielonogórskiego sztabu było blisko 700 tysięcy złotych! Jak podają organizatorzy, tym samym został pobity rekord z poprzedniego roku o prawie 150 tysięcy złotych. Zbiórka trwa jednak dalej. Na zebraną do tej pory kwotę liczyły się tylko wpłaty z licytacji w mieście oraz zbiórki do puszek.

Zielonogórzanie wspomagali też internetową puszkę Urzędu Miasta Zielona Góra, do której wpłacono ponad 110 tysięcy złotych. Poprzez internet akcję wsparło ponad 2 200 osób. Zastrzyk gotówki wpłyną także z licytacji odbywających się na scenie głównej przy Filharmonii Zielonogórskiej. Tam m.in. wylicytowano bitwę radnych w kisielu za 2 tysiące złotych. Do walki stanęli Rafał Kasza oraz Paweł Wysocki.

Zbiórka zielonogórzan jeszcze się nie zakończyła. Wciąż trwają licytacje internetowe na profilu zielonogórskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które znajdziecie TUTAJ. Wśród trwających aukcji możecie nabyć m.in. vouchery na masaże i kolacje, zestawy upominków od zielonogórskich firm, auto na weekend czy kurs na prawo jazdy.

Dodatkowo wciąż można licytować zwiedzanie jednostki straży pożarnej oraz komendy policji w Zielonej Górze czy zwiedzanie bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obecnie trwa jeszcze 68 licytacji, z czego ostatnie zakończą się za 8 dni.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
21.4 ° C
21.7 °
18.4 °
35 %
4.6kmh
0 %
niedz.
23 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE