niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZielonogórski Sztab WOŚP rozpoczął nabór wolontariuszy

Zielonogórski Sztab WOŚP rozpoczął nabór wolontariuszy

We wtorek, 14 listopada, Zielonogórski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął nabór wolontariuszy, którzy będą kwestować w najbliższym Finale WOŚP w naszym mieście. 32. Finał odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku.

Na początku listopada Zielonogórski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformował o swoim zarejestrowaniu. Kilka dni później pojawiła się kolejna wiadomość. Tym razem dla osób, które zechcą pomóc sztabowi i potrzebującym! W Zielonej Górze potrzeba 325 wolontariuszy.

32. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku. W tym dniu w całej Polsce pojawi się wielu wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze na szczytny cel. Najbliższy finał odbędzie się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Do kwestowania na najbliższym Finale WOŚP może zgłosić się każdy, kto ma ukończone 16 lat. Młodsi uczestnicy mogą zbierać datki wraz ze swoimi opiekunami. Rejestracja wolontariuszy odbywa się online na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Dodatkowo warto zaznaczyć, że pieniądze można zbierać nie tylko do puszek fizycznych, ale także do tzw. eSkarbonek. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na podanej wcześniej stronie.

W razie problemów z rejestracją wolontariuszy Zielonogórski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy służy pomocą. Można skontaktować się w tej sprawie z Krzysztofem pod numer telefonu 603 307 450. Oprócz wolontariuszy do kwestowania nasz sztab szuka także osób, które będą liczyć pieniądze zebrane w Zielonej Górze w trakcie finału. Chętni mogą zgłaszać się do Diany pod numer telefonu 510 084 229.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
11.7 ° C
11.7 °
11.2 °
89 %
2kmh
99 %
niedz.
21 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
24 °
czw.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE