piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZielonogórskie schronisko w konkursie o wysokie dofinansowanie. Potrzebne są głosy

Zielonogórskie schronisko w konkursie o wysokie dofinansowanie. Potrzebne są głosy

Zostały już tylko godziny do zakończenia konkursu “Łap dotacje na Organizacje!”, w którym bierze udział OTOZ Animals – Schronisko Zielona Góra. Potrzebne są głosy, aby zielonogórska placówka otrzymała jedną z 19 nagród w postaci niemałego dofinansowania.

Tylko do końca dnia, 6 grudnia, można oddawać swoje głosy w postaci wpłat na zielonogórskie schronisko w konkursie “Łap dotacje na Organizacje!” organizowanego przez portal RatujemyZwierzaki.pl. Głosowanie zakończy się punktualnie o północy. Można jeszcze wesprzeć zielonogórskie schronisko.

W konkursie przewidziano 19 nagród w postaci dotacji. Placówka z największą liczbą głosów (czyli największą ilością wpłat) otrzyma 100 tysięcy złotych. Kolejne dofinansowania otrzymują po trzy organizacje – 50 tysięcy, 40 tysięcy, 30 tysięcy, 25 tysięcy, 10 tysięcy oraz 5 tysięcy. Kolejne sześć jednostek (miejsca od 20. do 25.) dostaną pakiety marketingowe.

Aby wesprzeć zielonogórskie schronisko, wystarczy wpłacić do specjalnej skarbonki internetowej nawet symboliczną złotówkę. Link do skarbonki OTOZ Animals w Zielonej Górze znajdziecie TUTAJ. Jeśli ktoś chce wpłacić większą kwotę, warto ją rozłożyć na kilka lub nawet kilkanaście wpłat. Liczy się ilość oddanych głosów, a nie wpłacona kwota. Obecnie zielonogórskie schronisko ma nieco ponad 300 wpłat, a czasu zostało coraz mniej.

Dotacja oraz wpłaty do skarbonki pomogą zielonogórskiemu schroniskowi zakupić leki i karmę dla psów i kotów oraz opłacić badania diagnostyczne i specjalistyczne usługi weterynaryjne. Część podopiecznych schroniska potrzebuje specjalistycznej karmy ze względu na choroby, a jest ona droga. Każda złotówka jest potrzebna i cenna, aby zwierzakom w schronisku było jak najlepiej.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
28.4 ° C
28.9 °
28.4 °
41 %
4.1kmh
100 %
pt.
30 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
22 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE