piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZmiana terminu Leśnej Osady. Wydarzenie nie odbędzie się w tę środę

Zmiana terminu Leśnej Osady. Wydarzenie nie odbędzie się w tę środę

Ze względu na złe warunki pogodowe organizatorzy pikniku edukacyjnego Leśna Osada zdecydowali się zmienić termin wydarzenia. Zapowiadane silne wiatry oraz opady deszczu i śniegu nie tylko uniemożliwiłyby uczestnictwo w zabawie, ale także mogłyby stanowić niebezpieczeństwo dla zebranych.

Na finał akcji Eko Choinka będziemy musieli jeszcze trochę zaczekać. O tym, co będzie działo się podczas wydarzenia, pisaliśmy w artykule: Choinki zebrane. Czas na Leśną Osadę na zielonogórskim deptaku. Edukacyjny piknik miał się odbyć w środę, 7 lutego, na zielonogórskim deptaku.

We wtorkowe popołudnie organizatorzy Leśnej Osady poinformowali o zmianie terminu imprezy. Wszystko ma związek z zapowiadanymi na środę rano silnymi wiatrami oraz opadami deszczu i śniegu. Impreza miała trwać w godzinach 10:00-13:00, a opady prognozowane są na godziny 7:00-14:00.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze swoją decyzję o przełożeniu wydarzenia motywuje także zgłaszanymi sugestiami przez nauczycieli i rodziców uczestników, którzy mieli pojawić się w środę przy zielonogórskim ratuszu. Impreza na pewno nie byłaby tak udana, gdyby przez cały czas jej trwania padał deszcz.

Ostatecznie zdecydowano się przełożyć Leśną Osadę na inny termin (jeszcze nie jest on znany) po konsultacjach ze wszystkimi organizatorami. Aby zabawa była w pełni udana, będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Pewne jest, że piknik edukacyjny odbędzie się po zakończeniu ferii zimowych w naszym mieście, czyli nie wcześniej niż 25 lutego.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
12.4 ° C
15.1 °
12.4 °
76 %
2.2kmh
55 %
pt.
31 °
sob.
22 °
niedz.
22 °
pon.
21 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE