piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Imprezowy weekend w Gorzowie! Co będzie się działo?

Imprezowy weekend w Gorzowie! Co będzie się działo?

Po raz kolejny na mieszkańców czeka szereg muzycznych atrakcji. Zaplanowano je zarówno na sobotę jak i niedzielę. Będzie się działo w Wartowni, przy Filharmonii, w teatrze i na Starym Rynku.

Weekend ponownie zapowiada się bardzo ciekawie. Na chętnych czekają muzyczne wydarzenia w ramach letniego cyklu „Dobry Wieczór Gorzów”. W sobotę (30.07) w Wartowni na Wale Okrężnym wystąpią Tomcraft & DJW. Tomcraft to niemiecki DJ i producent muzycki elektronicznej, grający głównie house czy trance. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

O tej samej porze, ale na Starym Rynku dwa koncerty: najpierw 4te Quartet, a następnie Kwartet Kadr (Marek Zalewski). Nieco później, bo o 20:30 na Scenie Letniej gorzowskiego teatru rozpocznie się koncert pod tytułem „Pod każdym niebem śpiewamy o wolności” w wykonaniu Lwowskiego Kabaretu Artystycznego „Czwarta Rano”.

Wstęp na wszystkie te wydarzenia, czyli koncerty w Wartowni, na Starym Runku i na Scenie Letniej są bezpłatne.

Atrakcji nie zabraknie również w niedzielę (31.07). Tradycyjnie o godzinie 17:00 na Placu Sztuk przy Filharmonii rozpocznie się Piknik Chopinowski. Artyści zagrają na fortepianie utwory Fryderyka Chopina. A to wszystko w plenerze, w pięknych, zielonych okolicznościach przyrody. Każdy kto przyjdzie może wziąć ze sobą leżak albo koc i słuchiwać się w dźwięki klasycznej muzyki. Tym razem o muzykę zadbają Stanisław Oracz (fortepian) oraz kwartet smyczkowy Con Amabile. Wstęp wolny.

Ponownie głośno zrobi się też na Wartowni, gdzie o 19:00 na scenę wejdzie Mieszko Minkiewicz ze swoim stand upem. Również o 19:00 koncerty na Starym Rynku. Tam Julia Bury z zespołem, anTeny oraz Raminiak Quartet. A na Scenie Letniej Artur Barciś Show, start godzina 20:30. Wstęp na wszystkie te wydarzenia jest bezpłatny.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
8.9 ° C
8.9 °
8.9 °
61 %
4.7kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE