wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Karna naklejka za złe parkowanie!

Karna naklejka za złe parkowanie!

Miejska spółka Inneko, zajmująca się wywozem śmieci w Gorzowie i okolicach, rozpoczęła kampanię informacyjna i edukacyjną mającą na celu zwrócenie uwagi na… źle zaparkowane auta, które m.in. utrudniają śmieciarkom odbiór odpadów. To oznacza, że każdy kto zaparkuje nieprawidłowo może się spodziewać specjalnej naklejki na swoim aucie.

Jak informują pracownicy Inneko, zastawione samochodami altany śmietnikowe i zablokowany dostęp do pojemników to codzienny widok. I codzienna trudna praca, którą muszą wykonać osoby zajmujące się wywozem śmieci.

„Uwierzcie nam na słowo, że tak jak nie jest łatwo manewrować kilkudziesięciotonową śmieciarką w wąskich uliczkach osiedli, tak niemożliwe jest unieść 1100 litrowy, zapełniony pojemnik nad pojazd, który akurat zaparkował tam, gdzie parkingu nie ma” czytamy na profilu Inneko.

Spółka ma więc pewien pomysł, który może nie tyle całkowicie wyeliminuje problem, co przynajmniej zwróci uwagę kierowców na jego istnienie.

Mianowicie, na autach blokujących dojazd do altan i śmietników umieszczane będą specjalne, humorystyczne (ale i edukacyjne!) naklejki. Wszystko po to, by następnym razem kierowca zastanowił się kilkukrotnie zanim zaparkuje auto w miejscu do tego niewskazanym. Czy taki sposób zadziała? To się dopiero okaże.

Inneko Gorzów

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
18.8 ° C
18.8 °
18.8 °
80 %
2.4kmh
99 %
wt.
26 °
śr.
26 °
czw.
26 °
pt.
28 °
sob.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE