piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Mają pasję i talent! Przyznano stypendia sportowe

Mają pasję i talent! Przyznano stypendia sportowe

Dzisiaj (21.02) prezydent Gorzowa uroczyście wręczył nagrody i stypendia sportowe. W ten sposób za wybitne osiągnięcia, za zaangażowanie i ciężką pracę uhonorowano zarówno lokalnych zawodników jak i trenerów.

Podczas oficjalnej ceremonii prezydent wręczył zarówno stypendia, które wręczane będą co miesiąc, jak i jednorazowe nagrody pieniężne.

Stypendia powędrowały do 30 osób: 28 zawodników oraz 2 trenerów. Łącznie na ten cel z budżetu miasta przeznaczono 310 500 zł. Z kolei jednorazowe nagrody pieniężne przekazane zostały 233 zawodnikom i 31 trenerom – suma tych nagród wyniosła 485 250 zł.

To ogromne wyróżnienie dla mnie móc Wam wręczyć nagrody. Wam, którzy niemal każdego dnia przez cały rok dostarczacie nam powodów do radości, ale przede wszystkim do dumy. Gorzów jest z Was dumny i mam nadzieję, że to wiecie i czujecie. Bardzo bym chciał, by nasze wsparcie, gorzowskich kibiców, ale również samorządowców, dodawało Wam siły i energii do pokonywania kolejnych barier, zdobywania kolejnych medali powiedział Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Listę nagrodzonych zawodników oraz trenerów znajdziecie tutaj: Stypendia i nagrody dla sportowców i trenerów – Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
14.9 ° C
14.9 °
14.9 °
32 %
2.2kmh
18 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE