czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Mniej czasu na załatwienie spraw z dowodem

Mniej czasu na załatwienie spraw z dowodem

Każdy kto w najbliższy piątek (31.03) planował udać się do urzędu przy ulicy Sikorskiego w Gorzowie w sprawie dowodu osobistego musi liczyć się z tym, że wydział będzie czynny krócej. Do której i dlaczego?

Jak informują urzędnicy już jutro, czyli w piątek, obsługa petentów chcących załatwić sprawy związane z dowodem osobistym będzie się odbywała jedynie do godziny 13:30. Jeśli więc ktoś chciał właśnie jutro złożyć wniosek o wydanie dowodu lub odebrać już wyrobiony dokument musi się pospieszyć, bo będzie miał na to godzinę mniej!

Przypomnijmy: normalnie w piątki urząd działa od godziny 8:00 do godziny 14:30. Tym razem również zostanie otwarty o 8:00 z tą różnicą, że po 13:30 nie uda się już załatwić sprawy dowodowej. Dlaczego?

Powodem jest konieczność wdrożenia zmiany oprogramowania przez Ministerstwo Cyfryzacji – dowiadujemy się z Wydziału Spraw Obywatelskich.

Ważne! Chodzi wyłącznie o sprawy związane z dowodami osobistymi, Ewidencja Ludności w pozostałych sprawach będzie działać bez zmian, tak jak i inne wydziały.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
32 %
2.7kmh
41 %
śr.
13 °
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE