piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Niech poniesie Cię wyobraźnia! Zgłoś opowiadanie do „LandsbergOn-u”

Niech poniesie Cię wyobraźnia! Zgłoś opowiadanie do „LandsbergOn-u”

Ruszył nabór do kolejnego już numeru magazynu „LandsbergOn”, zawierającego opowiadania pisane przez samych mieszkańców! Ponownie wszyscy chętni mogą przysyłać swoje teksty, które być może zostaną wydrukowane na łamach pisma.

To będzie już 11. numer Gorzowskiego Magazynu Fantastycznego „LandsbergOn”. Tym razem tematem przewodnim będzie „Historia Alternatywna”, czyli, jak wyjaśnia wydawca: co by było, gdyby… .

Twórcy magazynu czekają na ciekawe opowiadania, recenzje, felietony a nawet grafiki. Oczywiście wszystko w klimacie science-fiction, fantasy lub horroru, bo taki jest też motyw główny magazynu.

Kto może przysłać swoją pracę? W tej chwili tak naprawdę każdy, bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania! Ważne, aby w opowiadaniach, grafikach, itp. pojawił się motyw związany z Gorzowem. Może to być wymieniona nazwa „Gorzów”, „Landsberg”, „Miasto na Siedmiu Wzgórzach”, itd., ale może to być również umieszczenie w tekście jakiegoś elementu charakterystycznego dla miast (katedra, dominanta…).

Gdzie i do kiedy należy wysłać prace? Na przysłanie swoich dzieł jest czas do 30. kwietnia. Należy wysłać je elektroniczne na adres: landsbergon@gmail.com.

Później redaktorzy przeanalizują przysłane teksty i grafiki oraz wybiorą te, które pójdą do druku. To wyjątkowa okazja, aby stać się prawdziwym lokalnym pisarzem, z którego twórczością będzie się mógł zapoznać każdy chętny! Wszystko dlatego, że, przypomnijmy, magazyn kolportowany jest bezpłatnie wśród mieszkańców oraz dostępny jest za darmo na stronie www.landsbergon.pl (znajdują się tam wszystkie wydane dotąd numery).


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE