niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Pospaceruj z kijkami. Pierwszy rajd Nordic Walking w Gorzowie

Pospaceruj z kijkami. Pierwszy rajd Nordic Walking w Gorzowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na wspólny spacer z kijkami po malowniczym Parku Słowiańskim i okolicach placu cyrkowego. W wydarzeniu może wziąć udział każdy – bez względu na wiek i umiejętności.

Rajd Nordic Walking to całkiem nowa propozycja na miejskiej mapie atrakcji. Odbędzie się on już jutro, tj. w sobotę (17.09). Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę o długości trzech kilometrów wiodącą między innymi przez Park Słowiański. Na mecie będzie czekał ciepły posiłek: kiełbaski i zupy regeneracyjne.

Rajd nie jest rywalizacją, a sposobem na miłe spędzenie czasu z przyjaciółmi, małżonkiem, dziećmi, rodziną. To pomysł na oficjalne zakończenie lata i „wejście” w jesień – zaprasza Włodzimierz Rój, dyrektor gorzowskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Można zabrać ze sobą swój sprzęt do Nordic Walkingu, ale nie jest on konieczny.

Spacer rozpocznie się o godzinie 11:00, ale organizatorzy zachęcają do wcześniejszych zapisów, których można dokonać na pół godziny przed startem na miejscu zbiórki, czyli na placu cyrkowym. Można się też zapisać wcześniej wysyłając maila na adres: obiekty@osir.gorzow.pl. W przypadku wcześniejszego zgłoszenia uczestnicy mogą liczyć na medale po zakończeniu rajdu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady śniegu
-1.8 ° C
-1.8 °
-1.8 °
82 %
1.8kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-0 °
śr.
1 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE