piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ulica Fieldorfa Nila w Gorzowie bez przejazdu. Wyznaczono objazdy

Ulica Fieldorfa Nila w Gorzowie bez przejazdu. Wyznaczono objazdy

W poniedziałek (10.05) rozpoczął się kolejny, końcowy etap prac przy DK-22 w Gorzowie. Sama inwestycja powoli dobiega końca, ale póki co mieszkańcy musza się liczyć z nowymi utrudnieniami. Zmienia się także trasa autobusów linii nr 124.

Ulica Fieldorfa Nila w Gorzowie zamknięta w obu kierunkach

Firma Budomex S.A., zajmująca się przebudowa DK-22, już w poniedziałek (08.05) wprowadziła pierwsze zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulic Walczaka i Fieldorfa Nila. Wszystko dlatego, że trwa już końcowy etap budowy ronda na skrzyżowaniu wyżej wymienionych ulic. Wtedy zamknięto więc końcowy odcinek ul. Fieldorfa Nila na odcinku od ul. Popławskiego.

Natomiast od środy (10.05) ulica Fieldorfa Nila została wyłączona z ruchu w obu kierunkach. To oznacza, że mieszkańcy poruszający się w tamtym rejonie muszą korzystać z objazdów. Do ul. Walczaka dojechać można przez ul. Szarych Szeregów, o czym informują specjalne, żółte tablice. Z kolei auta jadące DK-22 od strony Różanek nie mogą skręcić w prawo w ul. Fieldorfa Nila, a dojazd do osiedla i ul. Kombatantów możliwy jest ulicą Szarych Szeregów.

Ruch dwukierunkowy na ul. Walczaka na odcinku między Szarych Szeregów i Fieldorfa Nila nadal odbywa się jezdnią zachodnią.

Jak będą jeździły autobusy?

W związku z zamknięciem ulicy Fieldorfa Nila konieczna była zmiana trasy autobusów linii nr 124 z pętli Prefadom. Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie poinformował, że od skrzyżowania ulic: Walczaka i gen. Fieldorfa „Nila” autobusy pojadą ul. Walczaka do ulicy Szarych Szeregów i dalej ul. Szarych Szeregów i od przystanku Hubala powrócą na stałą trasę. Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanek przy ul. Walczaka w zatoce autobusowej (okolice pawilonu usługowego), natomiast zawieszone zostaną wyłącznie dla linii nr 124 przystanki: Fieldorfa „Nila” i Bora-Komorowskiego.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
14.9 ° C
14.9 °
14.9 °
32 %
2.2kmh
18 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE