wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Uwaga kierowcy! Na Mościckiego zmiany w organizacji ruchu

Uwaga kierowcy! Na Mościckiego zmiany w organizacji ruchu

Już od dzisiaj (tj. poniedziałek, 21.03) rozpoczynają się prace związane z budową wodociągu. W związku z tym wprowadzona zostanie nowa, tymczasowa organizacja ruchu. Ma ona obowiązywać około trzech tygodni.

Na początek ulica Mościckiego będzie zwężona w centralnej części, a ruch poprowadzony zostanie wahadłowo. Największe zmiany szykują się jednak od środy (23.03) kiedy to zajęta zostanie północna część jezdni od ulicy Kosynierów Gdyńskich w kierunku ulicy Wyczółkowskiego na odcinku około 150 metrów. Dlatego też kierowcy nie będą mieli możliwości wjazdu z ulicy Kosynierów Gdyńskich i ulicy Mickiewicza w ulicę Mościckiego. W związku z tym dojazd do ulicy Mościckiego, Fredry i Wyczółkowskiego będzie możliwy wyłącznie objazdem poprowadzonym przez ul. Kosynierów Gdyńskich i Matejki. Jak informują urzędnicy: pozostawiony zostanie przejazd jednokierunkowy ulicą Mościckiego w dół w ul. Kosynierów Gdyńskich i Mickiewicza.

Przypomnijmy: dzisiaj rozpoczynają się też roboty na skrzyżowaniu Mieszka I, Roosvelta, Kazimierza Wielkiego i Al. Ks. Witolda Andrzejewskiego. Zamknięta zostaje między innymi południowa jezdnia Roosvelta i Al. Ks. Andrzejewskiego oraz zachodnia jezdnia ul. Kazimierza Wielkiego. Pojazdy będą mogły się poruszać w dwóch kierunkach po północnej jezdni trasy średnicowej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj:

Bieżący etap prac drogowych można śledzić na stronie www.transport.gorzow.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
2.1 ° C
2.1 °
2.1 °
54 %
0.9kmh
80 %
pon.
2 °
wt.
5 °
śr.
8 °
czw.
17 °
pt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE