piątek, 9 grudnia, 2022

Wystawa psów rasowych

Do Gorzowa po raz kolejny zjadą najpiękniejsze i najzdolniejsze psy z całej Polski. Będą pokazywać swoje wdzięki i sprawdzą posłuszeństwo na torze przeszkód.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych rozpocznie się w sobotę (16.07) i potrwa do niedzieli (17.07). Łącznie do Gorzowa zjedzie około dwóch tysięcy psów pochodzących z polskich hodowli. I to nie tylko polskich, ponieważ organizatorzy spodziewają się też gości z zza granicy, między innymi z Niemiec czy z Czech.

Czworonogi będą się prezentować na piętnastu ringach. Razem z właścicielami będą walczyć o nagrody, puchary, medale i przeróżne smakołyki. Na wystawie przyznawane będą wnioski CACIB oraz CWC na tytuł Championa Polski. Psy z klasy młodzieży powalczą o tytuł Zwycięzca Młodzieży, natomiast weterani o tytuł Zwycięzca Weteran.

Każdy chętny może przyjść i pooglądać ich zmagania, a przy okazji podziwiać najlepszych reprezentantów psich ras. Nie zabraknie owczarków, wyżłów, pudli, dogów czy sznaucerów. Ogólnie pojawią się przedstawiciele prawie 200 ras.

Wystawa rozpocznie się w sobotę o godzinie 10:00, a pokazy zaplanowano do godziny 16, zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Impreza odbędzie się na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Wstęp wolny.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
76 %
0.5kmh
8 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
0 °
wt.
-0 °
śr.
-5 °

NAJPOPULARNIEJSZE