sobota, 26 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościGubinFinaliści Mam Talent na Finale WOŚP w Gubinie

Finaliści Mam Talent na Finale WOŚP w Gubinie

Podczas 30. Finału WOŚP w Gubinie będzie się działo. 30 stycznia w naszym mieście pojawią się m.in. finaliści programu „Mam Talent”!

Już w najbliższą niedzielę – 30 stycznia – odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Gubinie szykuje się z tej okazji wielkie wydarzenie. Gubiński sztab WOŚP zdołał zaprosić na zbiórkę finalistów programu „Mam Talent”.

W hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych wystąpią Jagoda Piec oraz jej pies – Stefan, którzy oczarowali widzów „Mam Talent” i zajęli miejsce na podium ostatniej edycji tego programu. W Gubinie pojawią się też inni finaliści z „Mam Talent” – Trio KET. Występy młodych tancerek były bardzo imponujące.

Czy będzie można obejrzeć tych artystów, a także innych na żywo? Szef sztabu WOŚP w Gubinie, Marcin Gwizdalski przyznaje, że są przygotowani na różne rozwiązania.

– Wciąż nie wiemy jakie obostrzenia mogą obowiązywać za kilka dni. Mamy nadzieję, że mieszkańcy będą mogli uczestniczyć jako publiczność w hali sportowej – przyznaje. – Jeśli nie, to planujemy zainstalować telebim przed halą sportową.

Program Finału WOŚP w Gubinie jest bardzo bogaty. Szczegółowe informacje na poniższym plakacie:

To nie wszystko. Przecież swoje działania planuje też Gubińska Grupa Morsów, która 30 stycznia na rzecz WOŚP da nura do zimnej wody. Pisaliśmy o tym wcześniej:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
7.8 ° C
7.9 °
6.2 °
95 %
2.4kmh
100 %
sob.
8 °
niedz.
9 °
pon.
5 °
wt.
5 °
śr.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE