poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGubinKolejne potrącenie w okolicach SP2

Kolejne potrącenie w okolicach SP2

W czwartek – 5 maja – w Gubinie na ulicy Rycerskiej, w okolicach Szkoły Podstawowej nr 2. To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnich dniach.

Ulica Rycerska i okolice Szkoły Podstawowej nr 2 w Gubinie stają się coraz bardziej niebezpieczne. W ciągu ostatnich dwóch tygodni doszło tam do trzech wypadków. Pisaliśmy o poprzednim – potrącony został mały chłopiec.

Do podobnego zdarzenia doszło w czwartek – 5 maja – w godzinach popołudniowych, znowu przy jednym z przejść dla pieszych na ulicy Rycerskiej, w okolicach Szkoły Podstawowej nr 2 w Gubinie.

„10-letni chłopiec przechodził przez pasy” – informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim, podkom. Justyna Kulka. – „41-letnia kierująca samochodem osobowym marki Audi nie zachowała ostrożności, nie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych i doprowadziła do potrącenia”.

Prawdopodobnie, na szczęście, potrącenie nie było poważne. Chłopiec został przetransportowany do szpitala na dokładne badania. Kierująca była trzeźwa. Obawę budzi fakt, że po raz kolejny w okolicy SP2 dochodzi do tego typu zdarzenia. Wyremontowana droga powiatowa sprawia, że niektórzy kierowcy chętniej naciskają mocniej na pedał gazu. Jak myślicie, jak zwiększyć bezpieczeństwo w tym miejscu? Napiszcie do nas swoje propozycje.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
13 ° C
13.5 °
12.3 °
64 %
4kmh
100 %
pon.
14 °
wt.
11 °
śr.
11 °
czw.
11 °
pt.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE